Pozvánka: Sociální služby efektivně, transparentně, aktivně (Praha, 10. března)

19. 1. 2015

Dne 10. března 2015 pořádá Ministerstvo práce a sociálních věcí v Hotelu Olympik, Praha konferenci "Sociální služby efektivně, transparentně, aktivně". Konference je zaměřena na dílčí výsledky individuálního projektu „Podpora procesů v sociálních službách“. Hlavním zaměřením konference jsou nově připravované návrhy změn systému sociálních služeb, které by měly nastavit systém více transparentní pro veřejnost. Konference je určena zadavatelům a poskytovatelům sociálních služeb, zástupcům odborných institucí z oblasti sociálních služeb a odborné veřejnosti.

Témata konference:

  •  Optimalizace nastavení sociálních služeb a jejich činností
  •  Financování sociálních služeb
  •  Služby na sociálně zdravotním pomezí

Konference je financována z prostředků Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR v rámci individuálního projektu „Podpora procesů v sociálních službách“ a je pro účastníky zdarma.

 

Přihlášení na konferenci:

Přihlášení na konferenci je možné do 22. února 2015 prostřednictvím online formuláře na adrese http://podporaprocesu.cz/konference-praha/. Vaše přihlášení vám bude potvrzeno e-mailem a na konci února vám budou zaslány bližší organizační pokyny a podrobný program konference.

 

V případě jakýchkoliv dotazů prosím kontaktujte manažerku konference: Mgr. Jana Kořínková, tel.: 734 491 276, mail: konference@podporaprocesu.cz

 

 

NAZEV WEBU
Diakonie ČCE Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královehradecky kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Pardubický kraj Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Moravskoslezsky kraj Středočeský kraj Praha