POZVÁNKA: Politika přípravy na stárnutí na regionální úrovni - Olomouc

POZVÁNKA: Politika přípravy na stárnutí na regionální úrovni - Olomouc
29. 10. 2015

Zveme Vás na workshop konaný v rámci projektu Podpora sociálního začleňování na místní a regionální úrovni, reg. č. CZ.1.04/3.1.00/04.00016 na téma Realizace politiky přípravy na stárnutí. Semináře pořádá Fond dalšího vzdělávání a Ministerstvo práce a sociálních věcí v Praze, Brně, Ústí nad Labem a Olomouci v průběhu října a listopadu (více informací viz níže).

Na workshopu bude představen aktualizovaný Národní akční plán podporující pozitivní stárnutí pro období let 2013 až 2017 (verze k 31. 12. 2014), informace o dotačních programech a záměrech oddělení politiky stárnutí MPSV v prosazování politiky přípravy na stárnutí v České republice, příklady dobré praxe a výstupy z výzkumu k této problematice, který realizoval Výzkumný ústav práce a sociálních věcí v roce 2015.

Bude nám potěšením, pokud se rozhodnete workshopu zúčastnit. 

S ohledem na limitovaný počet možných účastníků bychom Vás rádi požádali o potvrzení Vaší účasti prostřednictvím formuláře níže.

Účast na workshopu je bezplatná.

V průběhu workshopu bude pro účastníky k dispozici občerstvení.

 

Termíny seminářů

 

 

V souvislosti s přípravou metodiky politiky „pozitivního stárnutí“ na krajské a obecní úrovni Vás prosíme o spolupráci formou vyplnění online dotazníku k této problematice, pokud možno do konce října. 

 

 

Zdroj: Fond dalšího vzdělávání (foto: freeimages.com)

 

 

NAZEV WEBU
Diakonie ČCE Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královehradecky kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Pardubický kraj Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Moravskoslezsky kraj Středočeský kraj Praha