Pozvánka na seminář: Jak lépe podporovat pečující? (25. června 2015)

Pozvánka na seminář: Jak lépe podporovat pečující? (25. června 2015)
19. 6. 2015

Diakonie ČCE a Institut důstojného stárnutí Vás zvou v souvislosti se spuštěním nového informačního portálu EU pro pečující „InformCare“ na seminář "Jak lépe podporovat pečující?", který se koná ve čtvrtek 25. 6. 2015 od 9.30 (registrace od 9:00 hod.) v Domě národnostních menšin (Praha 2, Vocelova 602/3 – blízko stanice metra I.P.Pavlova – viz mapa). Na semináři vystoupí mimo jiné PhDr. Jiřina Šiklová, PhDr. Hana Geissler z Fondu dalšího vzdělávání, Mgr. Radka Dudová, Ph.D. ze Sociologického ústavu Akademie věd ČR, v.v.i. nebo Mgr. Petr Hanuš z Unie zaměstnavatelských svazů a dále zástupci pečujících, zdravotníků, dalších odborníků a zaměstnavatelů. V rámci semináře budou kromě nového portálu pro pečující představeny také předběžné výstupy projektu Fondu dalšího vzdělávání na podporu pečujících.

V rámci semináře bude představen nový informační portál EU pro pečující „InformCare“ a výstupy projektu Fondu dalšího vzdělávání na podporu pečujících. Diskutovány budou možnosti podpory pečujících ze strany pracovníků zdravotních a sociálních služeb a zaměstnavatelů.

 

Účast na semináři je zdarma.

 

Registrace účastníků od 9:00 do 9:30 hod.

Během semináře bude zajištěno občerstvení a prostor pro neformální diskusi.

 

Omezenému počtu účastníků je možné uhradit cestovné. 

 

Přihlásit se na seminář můžete zde.

 

Více informací o projektu Innovage a Eurocarers.

 

 

Pozvánka ke stažení (dokument Adobe PDF)Pozvánka ke stažení (558.4 KB)

Program ke stažení (554.7 KB)

 Leták k projektu ke stažení. (1.5 MB)

 

 

NAZEV WEBU
Diakonie ČCE Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královehradecky kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Pardubický kraj Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Moravskoslezsky kraj Středočeský kraj Praha