Pozvánka na přednášku MUDr. Zdeňka Kalvacha, CSc. (úterý 1. 3. 2016)

Pozvánka na přednášku MUDr. Zdeňka Kalvacha, CSc. (úterý 1. 3. 2016)
4. 2. 2016

Institut důstojného stárnutí Diakonie ČCE Vás zve na přednášku a diskusní setkání v rámci cyklu setkání s osobností s MUDr. Zdeňkem Kalvachem, CSc., která se uskuteční v úterý 1. března 2016 od 17 hod. v sídle Diakonie ČCE, Belgická 22, Praha 2, 1. patro (viz odkaz na mapu). Vstup na přednášku je zdarma. V případě zájmu se prosím zaregistrujte prostřednictvím formuláře níže.

Přednáška Tak co porád himbajs šůviks s těmi dědky a bábami, plantážníci? se zaměří mimo jiné na témata: Důstojnost ve stáří – zbývají ještě vůbec nějaké výzvy pro Českou republiku? Může si česká geriatrie přát více? Je ještě co dolaďovat v efektivitě a provázanosti zdravotních a sociálních služeb? Proč (ne)podporovat křehké seniory v domácím prostředí? Ciráty s funusy a pohřebným vyřešeny, tak ještě co s tím umíráním?

 

Přihlásit se prostřednictvím registračního formuláře.

 

Stáhnout pozvánku (262.8 KB).

 

NAZEV WEBU
Diakonie ČCE Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královehradecky kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Pardubický kraj Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Moravskoslezsky kraj Středočeský kraj Praha